شرایط و قوانین سفارش آنلاین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سیستم سفارش آنلاین شرکت بوش سنتر به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت بوش سنتر هنگام استفاده از پروفایل شخصی، سفارش گذاری آنلاین و غیره به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وبسایت بوش سنتر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بوش سنتر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت بوش سنتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وبسایت بوش سنتر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت بوش سنتر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی و تلفنی
هنگامی که شما از خدمات وبسایت بوش سنتر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بوش سنتر ایمیل می‏‌فرستید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بوش سنتر به صورت پست الکترونیکی و یا تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
بوش سنتر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
بوش سنتر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بوش سنتر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق وبسایت بوش سنتر مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بوش سنتر جزئی از اموال بوش سنتر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بوش سنتر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بوش سنتر محفوظ می‏‌دارد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده پس ازتماس تلفنی همکاران ما و بررسی اطلاعات به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل یا نمابر در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.